Srpen 2013

život

25. srpna 2013 v 17:32 | sisq |  Téma týdne;-)
Táááááááááááááááááááák! Mám tu téma týdne:))) Téma týdne je podle blogu "život" a já jsem se rozhodla místo psaní, ukázat Vám obrázeček:))) Protože jsem líná nechce se mi písatit ale nebojte kapčula další k mé povídečce bude!:))) A mám už jméno a to Lstivé upířiny. Tak co jak se Vám líbí název????? A tady ten obrázek:
Tak co? Líbí se, Mě jo! Tak pište, pište komentíčky, čekám a taky názorky na jméno mé povídečky:))) přijímám kritiku i chváli;)))
Papíček!

úvod

24. srpna 2013 v 18:06 | sišq |  Povídky:-)
Je tu úvodní kapitolka:))) Teda spíše jen odstaveček, nechtěla jsem moc na úvod prozrazovat aby to bylo tajuplné:-D Tak snad se budete těšit na info a1. kapitolku;))))

Chystá se povídka!:)

24. srpna 2013 v 10:44 | sišq
Tááákže, chtěla bych Vás upozornit, že se chystá moje první blogová povídečka:))) Bude o upírech, duchách a kriminálním spolku lidí:D žánr bude mystery-romance-horror tak snad se bude povídečka líbit:))) Brzo přidám prolog:) A taky anotaci abyste věděli o čem povídečka bude. Tak to je zatím vše. Jo! Ještě bych chtěla poděkovat Ewril že mi bude dělat "občas" k povídečce korektury, jsi zlatíneček!:-))))
Tam vše!
Loučí se
Sišq:))

Spřátelko!!!:DD

24. srpna 2013 v 10:32 | sišq |  SB
Tááááááááááááááááá!:))) Mám tu svoje první spřátelko!:)))) A tím spřátelkem je Ewril13! Johoouuuuuuuuuuuuu. Na jejím bločku najdete hodně básniček, jednorázovky, povídky, jinou tvorbu ale hlavně literaturu!:))) Tak hned se tam mrkněte:P

Citáty

23. srpna 2013 v 20:11 | sišq |  Citáty
Mám tu pto Vás nádherné, opravdu krásné citáty! Hi, moc jsou hezké (tedy mě se líbí:D) doufám že vám se taky zalíbí:))) Pište svůj názor, pište jak se vám tu líbí atd. Budu jenom ráda za komentíky:))))

Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.
- Neznámý autor

Skutečné přátelství je jako pevné zdraví; stěží se uvědomujeme jeho hodnotu, dokud o něj nepřijdeme.
Charles Caleb Colton

Malá láska, když není opětována se změní v přátelství, velká v nenávist.
Sergej Davydov

Přátelství a láska potřebují důvěru, tu nejhlubší a nejopravdovější.
Wilhelm Von Humboldt

Nepotřebuji přítele, který kýve na všechno, co řeknu. Můj stín kýve přesněji.
Plútarchos z Chairóneie

Jsem raději zrazen falešným přítelem, než bych zklamal přítele pravého.
André Maurois

1.anketka:))

23. srpna 2013 v 20:07 | sišq
Tak tady je moje první anketka a jsem zvědavá co mi na ní odpovíte.Takže odpovídejte,odpovídejte:)) jsme zvědavááá.!!:-D

Zdar

23. srpna 2013 v 20:03 | sišq
Táááááááák!:))) Ahoj jmenuju se Sišq a založila jsem si svůj první blogís díky Ewril13 která mi v tom mooo ráda pomohla:))) Doufám, že se Vám tady bude líbit, budou tady obrázky, báničky, povídky, citáty atd. snad se sem budete vracet rádi:))))
Vaše Sišq